Ligobet Hoşgeldin Bonusu

Tıkla, Liogbet’e Gir!

Ligobet hoşgeldin bonusu var mı, tüm promosyonlara nereden ulaşılır, kuralları bulunuyor mu, nasıl alınır, yazıya tıkla öğren! Firma oyuncularına yüksek oranın yanında birde ödül havuzunu sunmaktadır. Bu havuzda çeşit çeşit avantajlar bulunmaktadır. Daha birçoğuna erişim sağlamak için önce ayağınızı alıştırma niyeti güdülmektedir. Bu bonusun içeriğinde ne var ki diye soracak olursanız, ne yok ki diye cevap verebiliriz.,

Ligobet Hoşgeldin Bonusu

Bildiğiniz üzere illegal sitelerin neredeyse tamamı sadece yeni kayıt olanlar için hoşgeldin avantajı vermektedir. Fakat muhteşem Ligobet hanesi diğer sitelere göre hediyenin içeriğinde oldukça iddialı ödülün bulunduğunu söyleyebiliriz. Genelde müşterinin kalbine giden ilk noktanın buradan geçtiğini dile getirebiliriz. Bu bonusu elde eden bütün kullanıcılar keşke tekrar kayıt olabilsem de bir daha alabilsem demektedir.

Ligobet Hoşgeldin Bonusu Var Mı?

Hoş gelenlerin elleri boş gitmesin diye amaç edinen bu muazzam siteyi oldukça fazla seveceksiniz. Böylece Ligobet hoşgeldin bonusu var mı diye soranlara cevap niteliğinde vermiş olalım. Siteye giriş yaptığınızda genelde ana sayfa kısmının başlarında hareketli resimlerin başında bulunmaktadır. Böylece hiçbir yere tıklamadan görmüş olacaksınız. Kısacası bütün bunlardan sonra aldığınız bonusun birde aktif etme durumu bulunmaktadır.

Aktif etme olayı diyince aklınıza karmaşık işlemler ya da uzun sürmesi gelmesin. Tek yapmanız gereken sitedeki 24 saat online müşteri danışmanı ile irtibata geçip bonusunuzu aktif edebilirsiniz. Bunun yanında bonusu istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Böyle dendiği için diğer bütün bonuslar içinde böyle olmayacak maalesef. Hoşgeldin bonusunun alımına dair yazımızda değinmiş olduk. Ligobet hanesini yakından takip ederseniz yeni gelecek olan bonuslardan da önceden haberdar olabilirsiniz.

Ligobet Hoşgeldin Bonusu Kuralları ve Nasıl Alınır?

Yukarıdaki yazımızda nasıl alınır konusuna aslında bahsetmiş olduk. Neyse ki Ligobet hoşgeldin bonusu kampanyasını iki türlü yapmaktadır. Bunun yanında yeni üyelere özel bir fırsat daha bulunmaktadır. 100 freebet veyahut 100 freespin ödülü! Kurallarından bahsedecek olursak:

  • Freebet için, bonus ile çekim oluşturmanız için bakiyenizi 1000Tl ye çıkartmanız gerekir.
  • Bu şartı yerine getirdikten sonra 200Tl çekim yapabilirsiniz. Bunun üstü yapılan çekimler otomatikman silinmektedir.

Bahsetmiş olduğumuz durum freespin içinde aynen geçerlidir. Tek farkı bonusu sadece pragmatic play 3d slot oyununda geçerli sayılacaktır. Ligobet sitesindeki bu bonusun genel şartlarında da bahsedecek olursak:

  • Aynı hesap ıp veya cihaz kullanımlarında sadece 1 kez faydalanılabilmektedir.
  • Hesabınızda daha önce yatırım veya çekim işlemi yaptıysanız bonustan yararlanamazsınız.
  • Böylece site yeni katılacak kıymetli müşterilere güzel bir hoşgeldin demiş bulunmaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*